Аналітичне моделювання впливу повітряного потоку на роботу геліоколектора з прозорим покриттям
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2015.18.101-105Ключові слова:
геліопокрівля, сонячне випромінювання, повітряний потік, коефіцієнт тепловіддачіАнотація
У цій статті досліджено вплив повітряного потоку на ефективність геліопокрівлі. Bстановлено залежності між різними швидкостями і напрямками повітряного потоку та енергетичною ефективністю геліопокрівлі з прозорим покриттям. виконано теоретичні розрахунки впливу повітряного потоку на енергетичну ефективність геліопокрівлі. Розроблена математична модель процесу тепловіддачі від геліопокрівлі, під дією вітру, при різній швидкості та напряму повітряного потоку.Посилання
Wisniewski G., Gotebiowski S, Grycik М. і in. Kolektorysloneczne: energiasloneczna w mieszkalnictwie, hotelarstwe і drobnymprzemysle. Medium, 2008.
Tvaidell D. Vozobnovliaemye istochniki energii. Energoatomizdat, 1990.
Vozniak O. T. "Efektyvnist ploskoho soniachnoho kolektora pry riznykh intensyvnostiah ta kutakh padinnia teplovoho potoku." Nova Tema, no. 3, 2010. P. 32-34.
Shapoval S. P., Vozniak O. T., Datsko O. S. "Efektyvnist systemy teplopostachannia na osnovi soniachnoho kolektora py zmini kuta nadhodzhennia teplovoho potoku." Visnik Nacionalnoho universytetu “Lvivska politekhnika” Teoriia i praktyka budivnitstva, no. 655, 2009. P. 299-302.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Ostap Pona
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).