Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Керівництва для авторів

Прохання до авторів неухильно дотримуватися вимог до рукописів. До вимог додається шаблон, у якому рекомендується формувати статтю.

Завантажити вимоги до рукописів.

 

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

  1. Рукопис раніше не був опублікований і на даний час не розглядається або не прийнятий до публікації в іншому журналі (збірнику).
  2. Рукопис є файлом в одному з таких форматів: Microsoft Word, OpenOffice or LibreOffice or compatible.
  3. Рукопис суворо відповідає вимогам.
 

Положення про авторські права

Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.

Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.

Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

 

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами цього сайту Збірника, будуть використані лише для виконання внутрішніх технічних завдань цього Збірника; вони не будуть розповсюджуватися та передаватися іншим особам.