Теплова електростанція на деревних відходах. Актуальність її використання
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2015.18.91-100Ключові слова:
нетрадиційні відновлювані джерела енергії, ГКС, 7ЕЦ, первинна енергія, паливо, вугілля, газ, альтернативна енергетика, біомаса, біоенергетика, деревина, ГКС на деревних відходах, технологічний цикл, енергія, котлоагрегат, турбіна, конденсат, пар, лісозаготівельний комплекс, утилізаціяАнотація
У статті описано актуальний стан паливо-енергетичного комплексу України, зміну вартості природних ресурсів протягом років. Розглянуто проблеми системи теплопостачання (застарілість, неекономічність) та наведено фактори для доцільності використання нетрадиційних відновлюваних джерел енергії. У даній статті альтернативним джерелом енергії для теплової електростанції є біомаса, а саме деревні відходи. Описано технологічний цикл ГРС на деревних відходах, наведено методи утилізації відходів після спалювання палива.Посилання
Ryzhkin V. L. Teplovye elektricheskie stantsii. Energiia, 1976.
Gorshchykiv L. S. Tehniko-ekonomichni pokaznyky teplovykh elektrychnykh stantsii. Energiia, 1974.
Maliarenko V. L., Tovazhnianskii N. L., Anipko O. L. Osnovy energotehnologii promyshlennosti. NTU «KHPI», 2002.
Girshfeld V. L., Morozov G. N. Teplovye elektricheskie stantsii. Energiia, 1973.
Soloviov Yu. L. Proektirovanie teplosnabzhaiushchikh ustanovok dlia prompredpriiatii. Energiia, 1979.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Yuliia Tsіutsіura, Iryna Furtat
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).