Експериментальне дослідження рекуперативно- трансформаторної системи охолодження обертової печі для промислового теплопостачання
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2015.18.85-90Ключові слова:
тенлонасосна установка, обертова піч, тенлогідравлічний режимАнотація
На основі експериментального дослідження теплогідравлічного режиму теплонасосної установки запропонованої системи утилізації теплоти з поверхонь обертової печі для промислового теплопостачання підтверджено достовірність концептуального підходу застосування вихідної холодної' води в якості низькопотенційного джерела енергії в спільному процесі з доохолодженням рециркуляційного потоку, який забезпечує енергоефективну стабілізацію охолодження поверхні печі. Визначені закономірності зміни коефіцієнтів перетворення, які підтверджують позитивний енергетичний ефект теплогідравлічної стабілізації загальної суміші змішуваних потоків на вході в рекуперативний теплообмінник досліджуваної системи.Посилання
Petrash V. D. Teplosnabzhenie na osnove utilizatsii energii reguliruemogo okhlazhdeniia vrashchaiushchikhsia pechei. VMV, 2006.
Petrash V. D., Sorokina I. V., Basist D. V. "Povyshenie energotekhnologicheskoi effektivnosti vrashchaiushcheisia pechi i kachestva teplosnabzheniia na osnove termotransformatornogo tsikla utilizatsii teploty." Energotekhnologii i resursosberezhenie, №4, 2008. P. 22-25.
Isachenko V. P, Osipova V. A., Sukomel A. S. Teploperedacha. Energiia, 1975.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Vitalii Petrash, Iryna Chernysheva, Volodymyr Makarov

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).