Процес обробки води в магнітних полях
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2015.18.70-74Ключові слова:
структура води, кінетика зміни структури води, кластер, енергозбереження, електричні та магнітні поляАнотація
Проаналізовано існуючи наукові гіпотези впливу магнітного поля на молекули води, особливості омагніченої води, які можливо використати в багатьох сферах життєдіяльності, в енергетиці та інш. Застосування технологій з використанню омагніченої води сприяє економії та збереженню ресурсів Землі.Посилання
Klassen V. I. Voda i magnit. Nauka, 1973.
Goncharuk V. V. Nauka o vode. Naukova dumka, 2010.
Frenkel Ya. I. Kineticheskaia teoriia zhidkostei. izd. AN SSSR, 1966.
Boltsman L. B. Izbrannye trudy. Nauka. 1984.
Stukalov P. S., Vasilev E. V., Glebov N. A. Magnitnaia obrabotka vody. Sudostroenie, 1969.
Dorfman Ya. G. Magnitnye svoistva i stroenie veshchestva. Gosudarstvennoe izdatelstvo tehniko-tehnicheskoi literatury, 1955.
Debye P., Hückel E. "De la theorie des electrolytes. I. abaissement du point de congelation et phenomenes associes." Physikalische Zeitschrift, Vol. 24, No. 9, 1923, pp. 185-206.
Zhuravskaia N. E. "Ispolzovanie omagnichennoi vody v kapiliarno-poristykh materialakh." Mistobuduvannia ta teritorialne planuvannia, no. 53. 2014. P. 167-172.
Davidzon M. I. Elektromagnitnaia obrabotka vodnykh sistem v tekstilnoi promyshlennosti. Legprombytizdat, 1988.
Malkin E. S., Furtat I. E., Zhuravska N. Ye., Kovalenko N. O. "Systema obrobky vody v elektromagnitnykh poliakh." Vinakhid (korysna model) 02260 Ukraina. 13.03.2015.
Landsberg G. S. Elementarnyi uchenik fiziki. T. 2. Nauka. 1972.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Eduard Malkin, Nataliia Zhuravska, N. Kovalenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).