Аналіз конструкцій сезонних теплоакумуляторів для забезпечення систем гарячого водопостачання та опалення в котеджному будівництві
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2015.18.61-69Ключові слова:
сезонний акумулятор теплоти, конструкція сезонного акуиулятора теплоти, теплоємнісний акумулятор теплоти, теплоакумулятор з використанням теплоти фазового переходуАнотація
Проведено огляд основних конструкцій організованих сезонних акумуляторів теплоти. Розглянуто переваги та недоліки наступних конструкцій сезонних акумуляторів: водяний акумулятор теплоти, акумулятор теплоти з твердим теплоакумулюючим матеріалом, акумулятор теплоти з використанням теплоти фазового переходу. Встановлено характерніособливості конструкції сезонного акумулятора теплоти для котеджного будівництва.Посилання
Daffi Dzh. A., Bekman U. A. Teplovye processy s ispolzovaniem solnechnoi energii. Mir, 1977.
Teplovi merezhi. DBN V.2.5-39:2008, Ukrarkhbudinform, 2009.
B. Anderson. Solnechnaia energiia (osnovy stroitelnogo proektirovaniia. Stroiizdat, 1982.
Kekman I. G., Gilli P. Teplovoe akkumulirovanie energii. Mir, 1987.
Ivanov D.Ya. "Teplovoi akkumuliator." a.s. SSSR №1657891 A1, kl. F 24 N 7/00. 23.06.1991, biul. № 24.
Potapenko I. A., Perekopskii K. V., Kharchenko P. M., Perekopskaia E. A. "Teplovoi akkumuliator." Patent № 2348868 RF: MPK S1 F24H7/00, 10.03.2009, Biul. № 7.
Lyubarets O. P., Moskvitina A. S. "Tehniko-ekonomichne obgruntuvannia vykorystannia teploakumuliuiuchykh materialiv dlia system mizhsezonnoho soniachnoho teplopostachannia." Ventyliatsiia, osvitlennia ta teplohazopostachannia: Naukovo-tekhnichnyi zbirnyk, Iss. 17, Kyiv National University of Construction and Architecture, 2014, P. 115-119.
Levenberg V. D., Tkach M. R, Golstrem V. A. Akkumulirovanie tepla. Tehnika, 1991.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Oleksandr Liubarets, Anna Moskvitina
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).