Вплив на оточуюче середовище теплової електростанції на деревних відходах
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2015.18.45-53Ключові слова:
викиди, забруднення, забруднюючі речовини, природне середовище, аерозолі, біосфера, гранично допустимі концентрації, норми викидів в атмосферу, парниковий ефект, прозорість атмосфериАнотація
У статтi описано основнi види забруднюючих викидiв вiд теплових електростанцiй на традицiйному виді палива та на деревних вiдходах, їх вплив на оточуюче середовище. Було проведено порівняння забруднюючих речовин по рівню небезпекиПосилання
Perelik naibilsh poshyrenykh i nebezpechnikh zabrudniuiuchykh rechovyn, vykydy yakykh v atmosferne povitria pidliagaiut rehuliuvanniu. Postanova KMU vid 29.11.2001r. №1598. Parlament. vid-vo, 2001.
Granychno dopustymi kontsentratsii /GDK/ ta orientovni bezpechni rivni diiannia /OBRD/ zabrudniuiuchikh rechovyn v atmosfernomu povitri naselenykh mist. Ukrayinskii naukovyi centr tehnichnoi ekologii OAO "UkrNTEK", 2006.
Pro okhoronu atmosfernoho povitria. Zakon Ukrayini vid 16.10.1992 №2707-HII.
Maliarenko V. D., Lysak L. V. Energetika, dovkillia, energozberezhennia. Rubikon, 2004.
Petrash V. D. Teplonasosnye sistemy teplosnabzheniia. VMV, 2014.
Metodika rascheta koncentracii v atmosfernom vozduhe vrednykh veshchestv, soderzhashchikhsia v vybrosakh predpriiatii. OND-86. Gidrometeoizdat, 1987.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Yuliia Tsіutsіura, Iryna Furtat
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).