Твердотопливные котлы стопками "кипящего слоя"
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2015.18.30-37Ключові слова:
теплоснабжение, твердотопливные котлы, кипящий слой, разработка, испытание, альтернативное топливо, энергосбережениеАнотація
В статье описана конструкция нового топочного устройства с использованием технологии «кипящего слоя» для сжигания низкосортных углей и нетрадиционных видов топлива. Представлен опыт разработки и внедрения в практику теплоснабжения топок «кипящего слоя», а также результаты испытаний предлагаемых котлов.Посилання
Raschety apparatov kipiashchego sloia. 1986.
Pomerantsev V. V., Arefev K. M., Akhmedov D. B. i dr. Osnovy prakticheskoi teorii goreniia. Energoatomizdat, 1986.
Sirotenko V. A. Metody povysheniia energoeffektivnosti istochnikov tepla teplosnabzhayushikh organizacii. Diss. Institut problem mashynobuduvannia im. A. M. Pidgornoho. 1988.
Cherniavskii N. V. "Toplivnye poteri na podstavkakh TES neobogashchennogo i obogashchennogo uglia." Ekologiia i resursosberezhenie, №5. 2000. P. 3-7.
Vlasiuk A. V., Zembitskii P. Yu., Kuchin G. P., i dr. "Opyt szhiganiia nizkosortnogo topliva v topkakh kipiashchego sloia otopitelnykh kotlov moshchnostiu do 1 MVt." Novosti teplosnabzheniia, №10(14). 2001. Р. 15-16.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 V. Chernokryliuk, Oleksandr Redko, Oleksandr Taraday, V. Sirotenko, E. Yesin
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).