Моделювання процесу горіння твердого палива в шахтно- шарових топках
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2015.18.22-29Ключові слова:
шахтно-шарова схема спалювання, колосникова решітка з поступальним (обертальним) переміщенням палива, швидкість горіння, математична модель, диференціальне рівнянняАнотація
Розроблена математична модель процесу горіння твердого палива в шахтно-шарових топках з поступальним і обертальним його переміщенням на колосниковій решітці. Наведено аналітичні рівняння для розрахунку основних параметрів зони горіння.Посилання
Enerhetychna stratehiia Ukrainy na period do 2030 roku. 15 bereznia 2006. № 145-r.
Pomerantsev V. V., Arefev K. M., Akhmedov D. B. i dr. Osnovy prakticheskoi teorii goreniia. Energoatomizdat, 1986.
Senchuk M. P. "Mekhanizovane spaliuvannia tverdoho palyva v malohabarytnykh teploheneratorakh." Ventyliatsiia, osvitlennia ta teplohazopostachannia: Naukovo-tekhnichnyi zbirnyk, Iss. 17, Kyiv National University of Construction and Architecture, 2014, P. 89-93.
Teplovoj raschet kotlov (normativnyj metod. VTI, NPO CKTI, 1998.
Senchuk M. P., Makarov A. S. "Rezultaty issledovanii skorosti goreniia tverdogo topliva v sloe." Tezisy XI simpoziuma po goreniіu i vzryvu, 18-96 noіabrіa 1996, Т.1, сh. 2. 1996. Р. 295-299.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Mykailo Senchuk, Mariia Astafieva
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).