Аналіз дії кулонівської та відцентрової сил на частинку пилу в циклоні з прямоточними елементами
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2016.19.137-142Ключові слова:
комбінований циклон, відцентрова сила, кулонівська сила, сила опору потокуАнотація
У статті представлена конструкція комбінованого прямоточного циклону, де поєднуються відцентровий і електронний механізми сепарації пилу. Наведені рівняння для розрахунку кулонівської та відцентрової сил, а також сили опору газового середовища. Проаналізована зміна величини сумарної сили в порівнянні з силою опору газового середовища в залежності від зміни швидкості порошинки. Зазначена залежність величин відцентрової на електричної сил залежно від відстані частинки від осі потоку.Посилання
Vеrеshchаgin I. P., Lеvitоv V. I., Мirzаbеkian G. Z. Osnovy elektrogazodinamiki i dispersnykh sistem. Enеrgiia, 1974.
Piruмоv А.I. Оbеspylivaniе vоzdykhа. Strоiizdаt, 1981.
Pylеulаdlivаniе v mеtаllurgii: Spravochnik. Edited by А. А. Gurvitsa. Меtаllurgiia, 1984.
Gоrdоn G. М., Pеisаkhоv I. L. Pylеulаvlivаniе i оchistkа gаzоv. Strоiizdаt,1968.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Ella Dmytrochenkova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).