Ймовірнісна блок-схема моделювання процесу пилоочищення газів в скруберах Вентурі
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2016.19.131-136Ключові слова:
очищення газів, труба Вентурі, крапля, пилинка, газорідкісний потік, ймовірність події, ефективність пиловловленняАнотація
Процес знепилення газів в скруберах Вентурі представлений у вигляді сукупності шести елементарних умовно залежних подій. Останні на основі ймовірнісного методу моделювання гідродинамічних та масообмінних процесів використані для розроблення ймовірнісної блок-схеми пиловловлення, за допомогою якої отримана формула для визначення загальної ефективності очищення.Посилання
Dubinskаia F. Е., Lеbеdiuk G. К Skrubbery Vеnturi. Vybor, raschet, primenenie. TSINТIkhimnеftеmаsh.1977.
Теmеrоvskii B. Z. Оchiskа gazov v chernoi mеtаllurgii. Prоmin. 1971.
Kаchаn V. N. Оptimizatsiia pаrаmеtrоv оbеspylivaniia vоzdukhа i prеduprеzhdеniia vzryvov pyli v ugolnykh shаkhtаkh. Diss. abstract. Donbass State Academy of Civil Engineering and Architecture 1996.
Kаchаn V. N., Аkininа А. G. Теоrеtichеskiе оsnоvy оchiski vоzdukhа. DоnGАSА, 2001.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Volodymyr Dovhaliuk, Iryna Kachan
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).