Моделювання температурного режиму кімнати з теплою підлогою у програмі SolidWorks
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2016.19.76-81Ключові слова:
тепла підлога, опалювальна система, моделювання, дослід, режим, оптимізація, температурний графік, охолодження, нагрівАнотація
У даній статті розглядаються досліди математичного моделювання у програмі SolidWorks. Вони необхідні для визначення температурного графіку приміщення з метою оптимізації використання електротермічних систем опалення зі сталою потужністю, а саме економії споживаної електроенергії. Публікація містить опис досліджень, а також коротку загальну інформацію про отримані результати. У висновках зазначено про можливі перспективи використання результатів роботи.Посилання
Sаit kоmpаnii «Chzhunkhеi Ukrainа». http://www.zhonghui.com.ua
Аliamоvskii А. А. SolidWorks Simulation. Каk rеshаt prаktichеskiе zаdаchi. BKHV-Pеtеrbburg, 2012.
Теplоvа іzоliatsіia budіvеl. DBN V.2.6-31:2006, Ukrarkhbudinform, 2006.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Iryna Furtat, M. Hruhorchuk, Yurii Kamaev
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).