Оцінка та аналіз характеристик теплових акумуляторів для повітряних геліосистем
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2016.19.65-70Ключові слова:
тепловий акумулятор, геліоколектор, сонячна система опалення, фахоперехідний матеріалАнотація
Здійснено порівняльний аналіз характеристик відомих теплових акумуляторів для сонячних систем. Встановлено, що найбільш придатними для акумулювання теплоти в низькотемпературних сонячних системах опалення є теплоакумулюючі матеріали на основі кристалогідратів.Посилання
Ispolzovaniе solnechnoi enеrgii v sеvеrnykh raionakh. Моskvа. 1981.
Аkkumuliatory tеplоty. http://msd.com.ua/individualnye-solnechnye-ustanovki/akkumulyatory-teploty/
Budlianskii S. V., Rеdkо А. F., Chaika Yu. I. Srаvnеniе tеplоаkkumuliruiushchikh mаtеriаlоv s fаzоvym pеrеkhоdоm dlia sistеm solnechnogо tеplоsnаbzhеniia. Enеrgоsbеrеgаiushchiе tеkhnоlоgii tеplоgаzоsnаbzhеniia, strоitеlstvа i munitsipаlnоi infrаstruktury. Kharkov. 2013.
Steve Eckhoff. Solar Energy Heat Storage for Home, Farm and Small Business: Suggestions on Selecting and Using Thermal Storage Materials and Facilities. West Lafayette. Purdue University. 1978.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Khrystyna Kozak, Vasyl Zhelikh
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).