Аналіз гідродинамічних процесів при проходженні вихору через витяжний пристрій
DOI:
https://doi.org/10.32347/2409-2606.2016.19.16-22Ключові слова:
організація повітрообміну, турбулентний потік, обчислювальна гідромеханіка, енергія турбулентностіАнотація
Робота відкриває цикл робіт щодо енергетичного аналізу ефективності організації повітрообміну. Шляхом обчислювальної гідродинаміки було перевірено відоме припущення, що вся енергія турбулентних пульсацій залишається в приміщенні і не видаляється витяжною вентиляцією. Показано недостатню обґрунтованість припущення. Натомість обґрунтовано припущення, що вся енергія турбулентних вихорів, які потрапили у спектри всмоктування витяжних пристроїв, безповоротно видаляється з приміщення.Посилання
Pozin G. M. "Novyi podhod k ocenke effektivnosti vozduhoobmena. Sovremennye problemy nauki i obrazovaniia." Elektronnyj nauchnyj zhurnal, 2012. № 4. http://www.science-education.ru/ru/article/view?id=6571
Ventilyaciia budivel. Rozrahunkovi metody viznachennia vitrat povitria na ventilyaciiu budivel z urahuvannyam infiltratsii. DSTU B EN 15242:2015. Ukrarhbudinform, 2016.
Elterman V. M. Ventilyaciya himicheskih proizvodstv. Khimiia, 1980.
Alyamovskii А.А SolidWorks 2007/2008. Kompiuternoe modelirovanie v inzhenernoi praktike. BHV-Peterburg, 2008.
Zhukovskyi S.S., Labai V.J. Aerodinamika ventilyatsii. Vidavnitstvo Nacionalnoho universitetu «Lvivska politehnika», 2003.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Volodymyr Dovhaliuk, Viktor Mileikovskyi, Anna Musaieva
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).